Internetový obchod FortBOOKS

FortBOOKS je internetový obchod pro všechny zájemce o problematiku fortifikačních staveb a vojenské historie. Snažíme se do naší nabídky zařazovat všechny publikace, které vycházející v České republice a týkají se novodobých pevnostních systémů. Nabídku doplňují i tituly, které se zabývají vojenskou historií nebo technikou především z období let 1918-39 (četnictvo, finanční stráž, Stráž obrany státu apod.).

Všechny tituly, které jsou v našem e-shopu označeny jako skladově dostupné, si můžete objednat. K ceně objednaných publikací připočítáváme zasílací náklady (poštovné a balné). Úhradu objednaného zboží lze provést bankovním převodem nebo je možné si nechat zboží poslat na dobírku. Objednávky se snažíme vyřizovat co nejrychleji (zpravidla do tří dnů), nejpozději do 14 dnů od obdržení objednávky.

Před vytvořením objednávky si pozorně přečtěte "Pravidla pro zasílání publikací z internetového obchodu".

Cena: 99 Kč
Cena: 399 Kč
Cena: 395 Kč
Cena: 99 Kč
Cena: 79 Kč
Cena: 449 Kč
Cena: 149 Kč
Cena: 89 Kč
Cena: 449 Kč

Nabídka publikací je průběžně aktualizována. Pokud chcete být informováni o nově zařazovaných titulech, můžete se zaregistrovat a požádat o zasílání informací o novinkách na Vaši e-mailovou adresu.

Pro Vaše pohodlné sledování novinek můžete také využít RSS kanál: